Sales manager

Jelentkezési határidő: 2019-05-31

Állásajánlat nyomtatása

Az egyedülállóan innovatív gyógyszerkutatási tevékenységet végző ComInnex Zrt. budapesti székhelyére Sales manager munkatársat keres.

Feladatai:

  • Értékesítési árbevétel biztosítása
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása a termékek és szolgáltatások értékesítése terén
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel telefonon, helyszíni találkozókon
  • Tárgyalási feltételek, szerződések koordinálása
  • Piaci visszajelzések továbbítása a fejlesztési, termelési csapatok és a menedzsment számára
  • Hozzájárulás a marketing terv készítéséhez, piaci stratégiák kidolgozásához

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • értékesítési tapasztalat vegyiparban és/vagy gyógyszeriparban
  • Európai piacon és/vagy tengerentúlon szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Előny:

  • Tudományos háttérismeretek vagy érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kreatív munka egy nemzetközi sikereket elért csapatban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaterület:

  • Sales manager