Összeszerelő műszerész

Jelentkezési határidő: 2019-04-30

Állásajánlat nyomtatása

Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoportunk egyik tagja, a ThalesNano Zrt. munkatársat keres összeszerelő műszerész munkakörre.

Feladatok:

  • a cég saját tervezésű műszereinek gyártása, összeszerelése
  • a készülékek tesztelése, minőségellenőrzése
  • nem-megfelelősségek kivizsgálása és elhárítása
  • a gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • elektronikai és/vagy mechanikai műszerész végzettség
  • jó kézügyesség, precíz munkavégzés
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny

  • angolnyelv-tudás
  • Linux programozási ismeretek
  • SMD alkatrészek beültetésében való jártasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • lendületes, fiatalos csapat
  • 1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaterület:

  • Műszerész