Villamosmérnök

Jelentkezési határidő: 2019-05-31

Állásajánlat nyomtatása

Ha szeretne…
• egy kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport tagja lenni
• Budapest legszebb irodaparkjában dolgozni
• szakmailag fejlődni
• részt venni mérnöki munkában az ötlettől a termékig
… akkor nálunk a helye!

Feladatok:

  • Analóg (nyomás-, hőmérséklet-, elfordulás-mérés, stb) és digitális (mikroszámítógép, CMOS, stb) áramkörök tervezése, modellezése
  • Nyomtatott áramkör tervezése - konzultáció a firmware-s kollégával
  • Prototípus beültetése, bemérése
  • Dokumentáció készítés: fólia rajz, kapcsolási rajz, beültetési rajz, anyaglista, mérési jegyzőkönyv, gyártási utasítás
  • Készülék kábelezésének megtervezése, dokumentálása, gyártási utasítás elkészítése
  • Gyártás során felmerülő elektromos problémák megoldása
  • Junior mérnökök mentorálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Egyetemi, MSc)
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Precizitás, kreativitás, rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Előnyök:

  • Solidworks PCB, Electrical, PDM használatában szerzett tapasztalat
  • C vagy C++ programozási nyelv ismerete
  • Microcontroller-ek, kijelzők és steppermotor-ok programozásában szerzett tapasztalat
  • Külföldön és/vagy nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Színvonalas, modern munkakörnyezet a Graphisoft Parkban
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaterület:

  • Villamosmérnök