Pénzügyi-számviteli munkatárs

Jelentkezési határidő: 2019-05-31

Állásajánlat nyomtatása

Ha szeretne…
• egy kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport tagja lenni
• Budapest legszebb irodaparkjában dolgozni
• minden nap a Duna-parton ebédelni
• szakmailag fejlődni
… akkor nálunk a helye!

Feladatok:

·         analitikus könyvelés (anyagkönyvelés, termelés, tárgyieszköz-nyilvántartás vezetése) előkészítése, kontírozás;

·         részvétel az eredménykimutatás és a mérleg elkészítésében;

·         bizonylati renddel kapcsolatos feladatok végzése;

·         analitika és főkönyv ellenőrzés, összepontozások, egyeztetések;

·         közreműködés KSH jelentések elkészítésében;

·         részvétel a napi szintű könyvelési feladatok ellátásában

·         számlázásokkal, ki- és befizetésekkel és egyéb pénzügyi műveletekkel kapcsolatos bizonylatok nyilvántartása, rögzítése, egyeztetése;

·         az adókötelezettségek számszerűsítése, adóbevallások elkészítése

·         adózással kapcsolatos nyilvántartások vezetése, adófolyószámlák egyeztetése;

·         közreműködés könyvvizsgálatokban és adóellenőrzésekben;

·         kapcsolattartás külső partnerekkel, belső társterületekkel, adóhatóságokkal;

·         ellenőrző és összesítő kimutatások készítése;

·         egyéb pénzügyi, számviteli teendők elvégzése

Elvárások:

·         mérlegképes képesítés megléte;

·         2-3 éves szakirányú munkatapasztalat (mérlegkészítésben való jártasság előnyt jelent);

·         Word-Excel gyakorlati ismerete;

·         gyakorlat adóbevallások és adózást érintő állásfoglalások készítésében;

·         adózási jogszabályok naprakész ismerete;

·         az angol nyelvismeret előnyt jelent, de nem elvárás;

·         pontosság, precizitás, proaktivitás.

Amit kínálunk:

·         Versenyképes fizetés

·         Szakmai fejlődési lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél, előrelépés lehetőség

·         Színvonalas, modern munkakörnyezet

·         Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaterület:

  • Pénzügy-számvitel