Sales és marketing asszisztens

Jelentkezési határidő: 2019-05-31

Állásajánlat nyomtatása

Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoport egyik tagja – a ThalesNano Zrt. - munkatársat keres Értékesítési és marketing asszisztens pozícióba.

Feladatai:

  • Konferenciákon/szemináriumokon való megjelenés szervezése, tervezése, ezzel kapcsolatos adminisztratív háttértevékenység elvégzése
  • Részvétel az értékesítő, application chemist kollégák adminisztratív feladataiban
  • Grafikai tervezésben való aktív részvétel pl. brossúrák, poszterek készítése
  • Nyomdai megrendelések előkészítése és leadása
  • Marketing terület részére asszisztencia nyújtása
  • Marketing CRM rendszer – adatbázis kezelése

Elvárások :

  • Nyitott, kommunikatív, kreatív személyiség
  • Aktív angol középfokú nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kreatív munka egy nemzetközi sikereket elért csapatban
  • Fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló munkahelyi környezet a Graphisoft Parkban

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaterület:

  • Marketing asszisztens