Junior marketing manager

Jelentkezési határidő: 2019-05-31

Állásajánlat nyomtatása

Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoport egyik tagja – a ThalesNano Zrt. - munkatársat keres Marketing menedzser pozícióba.

Feladatai:

  • Marketing és kommunikációs stratégia kidolgozása, éves konferencia-és marketing terv elkészítése
  • Piaci termékpozícionálás
  • Webes és közösségi médiafelületek kommunikációs stratégiájának kidolgozása, hírlevelek tartalmának összeállítása, statisztikák és prezentációk előkészítése
  • Offline és online hirdetési kampányok megtervezése, koordinálása
  • Marketing kampányok kereskedelmi tervnek megfelelő összehangolása, menedzselése a társosztályokkal
  • Piaci trendek és vevői igények követése
  • Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás
  • A cég arculatának folyamatos fejlesztése
  • Hatékonyság vizsgálata CRM rendszereken keresztül
  • Cégünk konferenciákon való részvételének koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (marketing, gazdasági)
  • Online marketing eszközök naprakész ismerete
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • B2B marketingtapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló komunikációs készség
  • Precizitás, stressz-tűrés, kreativitás
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Előny:

  • Google Tools (Analytics, Adwords) ismerete
  • CRM rendszer ismerete (Salesforce, Pardot)
  • Tudományos háttérismeretek vagy érdeklődés
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kreatív munka egy nemzetközi sikereket elért csapatban
  • Fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló munkahelyi környezet a Graphisoft Parkban

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaterület:

  • Marketing manager