Értékesítési munkatárs

Jelentkezési határidő: 2019-04-30

Állásajánlat nyomtatása

Magyarország legnagyobb biotechnológiai és nanotechnológiai termékeket exportáló cégcsoportja (bővebb információért kérjük tekintse meg a www.darholding.com oldalt) új, csúcstechnológián alapuló kozmetikai termékcsaládot indít, ehhez keresünk Értékesítési munkatársat.

Főbb feladatai:

  • Termékek értékesítése mind kozmetikusok, mind kozmetikusokat ellátó cégek részére
  • Piaci visszajelzés biztosítása a termékek minőségéről, stb.
  • Részvétel a marketing munkájában a végső termékkialakításban
  • Marketing támogatása a piaci megjelenés, bevezetés, marketing eszközök megválasztásában
  • Rendszeres heti és havi írásos beszámolók készítése

Elvárások:

  • B2B, B2C értékesítési tapasztalat
  • Aktív kapcsolatrendszer kozmetikusokhoz és / vagy kozmetikusokat ellátó cégekhez
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globális, innovatív céghálózatnál
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Kiemelkedő jutalékrendszer
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Lehetőség nyílik a csapat bővülésével együtt értékesítési vezetői pozícióra pályázni

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaterület:

  • Sales manager